top of page

%20 Aile İndirimi

Güncelleme tarihi: 4 May

Aile üyelerinizle beraber aynı hizmetleri satın aldığınızda indirim kazanabilirsiniz. Detayları ve indirim şartlarını bu yazıda bulacaksınız.


Aile üyenizle beraber Estefit'ten aynı kategorideki hizmetleri satın aldığınızda, aile üyenizle birlikte @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip edip ve aile üyenizle birlikte her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğendiğinizde siz ve aile üyeniz %20 indirim kazanıyorsunuz.

Şartlar:


  1. Bu indirimden yararlanmak için merkezimize aile üyenizle beraber gelmeli ve aynı gün ödeme yapmalı ve hizmetten yararlanmalısınız.

  2. Bu indirim aynı kategoride alınan hizmetler için geçerlidir (lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme ve vücut bakımı kategorileri)

  3. Siz ve aile üyeniz @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip etmeli ve her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğenmelisiniz.

  4. Bu indirim kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  5. Bu indirimden her ay siz ve aile üyeniz 1'er işlem satın alımında yararlanabilir.

  6. Bu indirim aşağıdaki hizmetlerimizde geçerlidir:


a) 3 bölge ve üzeri Kadın Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

b) 2 bölge ve üzeri Erkek Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

c) Yüz Temizleme, Innofacial Cilt Bakımı, Lifting Etkili Cilt Bakımı ve Tamamlayıcı Cilt Bakımı adlı Cilt Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan boyun ya da boyun ve dekolte bölgesi eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

d) Heykeltraş ve Soğuk Lipoliz adlı Bölgesel İncelme hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre, bölge ve başlık eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

e) Striort Yöntemi ile Çatlak Bakımı, Bacak Bakımı, Sırt Bakımı Genital Bölge Beyazlatma ve Koltuk Altı Beyazlatma adlı Vücut Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre ve bölge eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.


7. Bu indirim kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir ve işletme hiçbir sebep göstermeksizin bu kampanyayı sonlandırabilir. Bu kampanyadan yararlanacak kişilerin seçiminde işletme kendi takdir hakkını kullanabilir.

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page