top of page

%30 Arkadaş İndirimi

Güncelleme tarihi: 4 May

Estefit'e son 6 ay içerisinde hizmet almamış bir arkadaşınızla gelip, oldukça yüksek bir indirimle siz ve arkadaşınız işlem yaptırabilirsiniz. Detayları ve indirim şartlarını bu yazıda bulacaksınız.


Son 6 ay içerisinde merkezimizden hizmet almamış bir arkadaşınızla beraber aynı kategorideki hizmetleri satın aldığınızda, siz ve arkadaşınız @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip ediyorsa ve her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğendiyseniz beraber %30 indirim kazanıyorsunuz.

Şartlar:


  1. Bu indirimden yararlanmak için son 6 ay içerisinde merkezimizden hizmet almamış bir arkadaşınızla beraber gelmeli ve aynı gün ödeme yapmalı ve aynı gün hizmetten yararlanmalısınız.

  2. Bu indirim aynı kategoride alınan hizmetler için geçerlidir (lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme ve vücut bakımı kategorileri).

  3. Siz ve arkadaşınız @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip etmeli ve her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğenmelisiniz.

  4. Bu indirim kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  5. Bu indirimden siz ve arkadaşınız 1 işlem için 1 kez yararlanabilir. Her seansa siz ve arkadaşınız, merkezimizden son 6 ay içerisinde hizmet almamış farklı bir arkadaşla gelerek bu indirimden sınırsız şekilde yararlanabilirsiniz.

  6. Bu indirim aşağıdaki hizmetlerimizde geçerlidir:


a) 3 bölge ve üzeri Kadın Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

b) 2 bölge ve üzeri Erkek Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

c) Yüz Temizleme, Innofacial Cilt Bakımı, Lifting Etkili Cilt Bakımı ve Tamamlayıcı Cilt Bakımı adlı Cilt Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan boyun ya da boyun ve dekolte bölgesi eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

d) Heykeltraş ve Soğuk Lipoliz adlı Bölgesel İncelme hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre, bölge ve başlık eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

e) Striort Yöntemi ile Çatlak Bakımı, Bacak Bakımı, Sırt Bakımı Genital Bölge Beyazlatma ve Koltuk Altı Beyazlatma adlı Vücut Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre ve bölge eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.


7. Bu indirim kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir ve işletme hiçbir sebep göstermeksizin bu kampanyayı sonlandırabilir. Bu kampanyadan yararlanacak kişilerin seçiminde işletme kendi takdir hakkını kullanabilir.

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page