top of page

%20 Mutlu Saatler İndirimi

Güncelleme tarihi: 4 May

Haftaiçi 10.00 - 13.00 saatleri arasında merkezimizden hizmet aldığınızda indirim kazanabilirsiniz. Detayları ve indirim şartlarını bu yazıda bulacaksınız.


Haftaiçi her gün 10.00 - 13.00 saatleri arasında merkezimizden hizmet aldığınızda, @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip edip ve her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğendiğinizde %20 indirim kazanıyorsunuz.

Şartlar:


  1. Bu indirimden yararlanmak için haftaiçi 10.00 - 13.00 saatleri arasında hizmetlerinizi almalısınız.

  2. @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip etmeli ve her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğenmelisiniz.

  3. Bu indirim kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  4. Bu indirimden her ay 1 işlem için 2 kereye mahsus olacak şekilde yararlanabilirsiniz.

  5. Bu indirim aşağıdaki hizmetlerimizde geçerlidir:


a) 3 bölge ve üzeri Kadın Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

b) 2 bölge ve üzeri Erkek Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

c) Yüz Temizleme, Innofacial Cilt Bakımı, Lifting Etkili Cilt Bakımı ve Tamamlayıcı Cilt Bakımı adlı Cilt Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan boyun ya da boyun ve dekolte bölgesi eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

d) Heykeltraş ve Soğuk Lipoliz adlı Bölgesel İncelme hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre, bölge ve başlık eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

e) Striort Yöntemi ile Çatlak Bakımı, Bacak Bakımı, Sırt Bakımı Genital Bölge Beyazlatma ve Koltuk Altı Beyazlatma adlı Vücut Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre ve bölge eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.


6. Bu indirim kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir ve işletme hiçbir sebep göstermeksizin bu kampanyayı sonlandırabilir. Bu kampanyadan yararlanacak kişilerin seçiminde işletme kendi takdir hakkını kullanabilir.

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page