top of page

FRANCHISING

Estefit Güzellik ve Yaşam Merkezleri'nin bir şubesi olmak ister misiniz?

Güzellik ve estetik sektöründe faaliyet göstermeye karar verdiyseniz ve başarılı olmak için ilk adımı atmak istiyorsanız Estefit Güzellik ve Yaşam Merkezleri ailesinin bir üyesi olmaya ne dersiniz?

İnsan var olmaya başladığı andan itibaren güzel görünmek için türlü çaba harcamıştır. Bunun için de ilk günden bugüne kadar güzelleşmeyi sağlayan çeşitli bakım, kür veya teknoloji geliştirilmiştir.

Teknolojinin gelişmesi sebebiyle hızla büyüyen güzellik sektörü, günümüz Türkiye’sinde geçmişe oranla daha ön plandadır. Kadınlar ve hatta erkekler güzellik kavramının öneminin farkına varmışlar ve “güzellik marketi”nin oluşumuna katkıda bulunmuşlardır.

Biz, Estefit Güzellik ve Yaşam Merkezi ailesi olarak yapacağınız yatırımda tüm desteğimizle riskinizi sıfıra indiriyor ve başarılı olmanızı garantiliyoruz.

Estefit Logo

Franchising Süreci

1. Tanışma ve Uygunluk Analizi

Tarafların tanışıp, franchise için ön fizibilite yapıldığı aşamadır. Franchise için öncelikle ön başvuru formu doldurulur, kazan-kazan prensibinden yola çıkılarak tarafların hedef ve kazançları incelenir. Franchise çalışması yapılıp yapılamayacağı tespit edilir.

Estefit Güzellik ve Yaşam Merkezi franchising başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başvuru formunuzu doldurduğunuzda ekibimiz size ulaşacaktır ve bir toplantı planlanacaktır.

Franchise kabulünüz gerçekleştikten sonra; işyerinizi bulma, kiralama ve kontrat imzalama sürecinde Estefit, danışmanlık yapmakla birlikte, dekorasyon, cihaz kurulumu, ürün yerleştirme vb. aşamalarda destek olur.

2. Başvuru Formu Doldurulması

3. Fiziki Çalışmalar

4. Eğitimler

Fiziki çalışmalar bitince yönetim kadronuz ve çalışanlarınız Estefit Akademi tarafından eğitilir ve hizmet vermeye hazır hale gelirler.

4. Danışmanlık

Açılış organizasyonu düzenlenir. Reklam ve tanıtım faaliyetleri başlar. Franchise şubemiz olduğunuz müddetçe yöntemim kadronuz ve çalışanlarınız belirli aralıklarla eğitilir ve işletmenize danışmanlık verilir.

İletişim

+90 537 423 4373

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page