top of page

%30 Memnuniyet Videosu Paylaşımı İndirimi

Güncelleme tarihi: 4 May

Estefit'te memnun kaldığınız işleminizle alakalı bir memnuniyet videosu çektirseniz ve bu videoyu sosyal medyada paylaşmamıza izin verirseniz harika bir indirimden yararlanabilirsiniz. Detayları ve indirim şartlarını bu yazıda bulacaksınız.


Estefit'te memnun kaldığınız bir işlemle ilgili memnuniyet videosu çektirirseniz ve bu videoyu sosyal medyada paylaşmamıza izin verirseniz, aynı zamanda @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarını takip ediyorsanız ve her iki hesapta da son 20 gönderiyi beğendiyseniz %30 indirim kazanıyorsunuz.

Şartlar:


  1. Bu indirimden yararlanmak için aldığınız hizmetle ilgili memnuniyet videosu çektirmeniz ve bu videoyu sosyal medyada paylaşmamıza izin vermeniz gereklidir.

  2. @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesabını takip etmeli ve her iki hesapta da son 20 gönderiyi beğenmelisiniz.

  3. Bu indirim kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  4. Bu indirimden 1 kişi 1 işlem için 1 kez yararlanabilir.

  5. Bu indirim aşağıdaki hizmetlerimizde geçerlidir:


a) 3 bölge ve üzeri Kadın Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

b) 2 bölge ve üzeri Erkek Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

c) Yüz Temizleme, Innofacial Cilt Bakımı, Lifting Etkili Cilt Bakımı ve Tamamlayıcı Cilt Bakımı adlı Cilt Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan boyun ya da boyun ve dekolte bölgesi eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

d) Heykeltraş ve Soğuk Lipoliz adlı Bölgesel İncelme hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre, bölge ve başlık eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

e) Striort Yöntemi ile Çatlak Bakımı, Bacak Bakımı, Sırt Bakımı Genital Bölge Beyazlatma ve Koltuk Altı Beyazlatma adlı Vücut Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre ve bölge eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.


6. Bu indirim kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir ve işletme hiçbir sebep göstermeksizin bu kampanyayı sonlandırabilir. Bu kampanyadan yararlanacak kişilerin seçiminde işletme kendi takdir hakkını kullanabilir.


11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page