top of page

%5 Instagram Takipçi İndirimi

Güncelleme tarihi: 4 May

Sosyal medya etkileşimlerinizle Estefit'te indirim kazanabilirsiniz. Detayları ve indirim şartlarını bu yazıda bulacaksınız.


%5 Takipçi İndirimi

Bu indirimden yararlanmak için @safranboluestefit  ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarının ikisini de takip etmeli ve her iki hesaptaki son 20 gönderiyi beğenmelisiniz. Merkezimize geldiğinizde bu indirimden yararlanmak istediğinizi söylemelisiniz ve ekibimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra bu indirimden yararlanabilirsiniz.

Şartlar:


  1. Bu indirimden yararlanmak için @safranboluestefit  ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarının her ikisini de takip etmelisiniz.

  2. @safranboluestefit ve @drsemihkucukcankurtaran Instagram hesaplarının her ikisinde de son 20 gönderiyi beğenmelisiniz.

  3. Bu indirim kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  4. Bu indirimden 1 kişi her ay 1 işlem satın alımında yararlanabilir. Her ay şartları sağlaması gerekmektedir.

  5. Bu indirim aşağıdaki hizmetlerimizde geçerlidir:


a) 3 bölge ve üzeri Kadın Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

b) 2 bölge ve üzeri Erkek Lazer Epilasyon hizmeti alımında geçerlidir.

c) Yüz Temizleme, Innofacial Cilt Bakımı, Lifting Etkili Cilt Bakımı ve Tamamlayıcı Cilt Bakımı adlı Cilt Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan boyun ya da boyun ve dekolte bölgesi eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

d) Heykeltraş ve Soğuk Lipoliz adlı Bölgesel İncelme hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre, bölge ve başlık eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.

e) Striort Yöntemi ile Çatlak Bakımı, Bacak Bakımı, Sırt Bakımı Genital Bölge Beyazlatma ve Koltuk Altı Beyazlatma adlı Vücut Bakımı hizmetleri alımında geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak satın alınan süre ve bölge eklenmesine ait ek ücretlerde geçerli değildir.


6. Bu indirim kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir ve işletme hiçbir sebep göstermeksizin bu kampanyayı sonlandırabilir. Bu kampanyadan yararlanacak kişilerin seçiminde işletme kendi takdir hakkını kullanabilir.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page